Моделювання теплообміну з урахуванням випаровування на поверхні пластини

Досліджено процес теплообміну в одновимірній області з врахуванням випаровування. Побудовано модель цього процесу. Знайдено аналітичний і числовий розв’язки цієї задачі і перевірено точність числового розв’язку. Здійснено порівняння між охолодженням з використанням випаровування та охолодженням без випаровування. A process of heat exchange in a one-dimensional region with taking into accoun evaporation is investigated. A model of this process is built. For this problem are found numerical and analytical solutions and is made verification of accuracy of numerical solution Comparison between cooling with and without using evaporation is made.

процес теплообміну, модель процесу, evaporation is investigated, model of process

Федасюк Д. Моделювання теплообміну з урахуванням випаровування на поверхні пластини / Д. Федасюк, Т. Муха // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 650 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 151-157. – Бібліографія: 7 назв.