Формування сучасного пвдходу до ролі конфліктів в організації

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У ході діяльності організації виникають різного роду конфлікти, які утруднюючи цей процес і часто негативно впливаючи на його результати, загалом формують негативне до себе ставлення. Стаття спрямована на перегляд сучасних підходів щодо визначення ролі конфліктів в організації з метою формування адекватнішого ставлення до них.
Appearing different conflicts while the organization process can cause negative attitude to itself, because of complication of company activity and degrees of activity results. The article is directed on revising modern approaches to determinate of the conflicts role in the organization forming more proper attitude to them.

Криса О. Й. Формування сучасного пвдходу до ролі конфліктів в організації / О. Й. Криса // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 347–353. — (Логістичне та маркетингове управління).