Роль целюлоз у біоконверсії жита до спирту

Thumbnail Image

Досліджено вплив целюлолітичних ферментних препаратів на показники житнього сусла та склад бражок. Доведено, що використання целюлолітичних ферментних сприяє збільшенню виходу спирту з тонни умовного крохмалю. The influence of сеllulases on proofs of wort from rye and composition of ferment is investigated. It is proved that the use of cellulases promote to increase exit of spirit from the ton of conventional starch.

Роль целюлоз у біоконверсії жита до спирту / О. С. Гродзіцька, Л. Я. Паляниця, Н. І. Березовська, Р. Б. Косів, О. В. Швабюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 113-116. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review