Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Наводяться результати досліджень колоїдної розчинності вінільних мономерів у присутності у водному розчині полівінілпіролідону (ПВП). Встановлено, що вона залежить від молекулярної маси та концентрації ПВП у водному розчині. The results of investigations of colloid solutions of vinyn monomers in present in queous solution of polyvinylpyrrolidone (PVP) are given. It was established, that its depend on molecular weight and PVP concentration in a aqueous solution.

Дослідження колоїдної розчинності вінільних мономерів у водному розчині полівінілпіролідону / А. Б. Годій, Я. Назарук, В. Є. Левицький, О. В. Суберляк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 121-124. – Бібліографія: 3 назви.