Місце та роль класифікатора з асортименту в діяльності дистрибуційних компаній

Розглянуто методи класифікації з асортименту, проведений аналіз з врахуванням таких факторів, як час, необхідність та розвиток. На основі розгляду розроблено метод класифікації з асортименту для дистрибуторської компанії. In the articles considered methods of classification are on an assortment, an analysis is conducted taking into account such factors as time, necessity and development. On the basis of the conducted consideration the method of classification is developed on an assortment for a distribyutornoy company.

Занько І. М. Місце та роль класифікатора з асортименту в діяльності дистрибуційних компаній / І. М. Занько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 79–83. – Бібліографія: 6 назв.