2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Доведено, що для фахової мови категорія виду є найважливішою з власне- дієслівних категорій і що основні вимоги ДСТУ 3966-2000 ґрунтуються саме на успадкуванні чи втраті категорії виду віддієслівними дериватами.
It is proved, that the category of aspect is major of actually verbal categories for professional language and that basic requirements of DSTU 3966-2000 are based on inheritance or loss by verbal derivatives of this category.

Гінзбург М. Дієслівна категорія виду: практичні висновки для термінознавства з положень теоретичної морфології / Михайло Гінзбург // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 7–13.