Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто особливості розрахунків та аналізу аварійних ситуацій електроенергетичних систем з врахуванням дії пристроїв АЛАР за допомогою програмного комплексу ДАКАР-2009. Consider the particular calculations and analysis of emergency power systems with consideration of action of ALAR using software DAKAR-2009.

електроенергетичні системи, пристрої АЛАР

Коновал В. С. Аналіз аварійних ситуацій складних ЕЕС з врахуванням дії пристроїв автоматики ліквідації асинхронних режимів / В. С. Коновал, О. І. Скрипник, Т. О. Товстяк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 101-106. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review