Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

У статті обґрунтовано переваги та дидактичні можливості використання інтернет-сервісів колективного документування інформації у проектній навчальній діяльності студентів. The article presents the benefits and educational possibilities of using Internet services of collective documenting information in the project training activities of students.

навчання, самостійна робота студента, колективне документування інформації в електронній формі, інтернет-сервіси, education, students independent work, collective documentation of information in electronic form, Internet services

Химиця Н. Використання Інтернет-сервісів колективного документування інформації у проектній навчальній діяльності студентів / Наталія Химиця, Наталія Вовк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 216–221. – Бібліографія: 5 назв.