Thumbnail Image

Дослідження стосується вивчення проблеми класифікації спеціальної лексики. Виділено й охарактеризовано основні класи і підкласи, визначено систему подібностей і відмінностей номінативних одиниць спеціальної лексики. The research deals with the study of the special vocabulary classification problem. The main classes and subclasses are singled out and characterized, the system of similarities and differences of the nominative units of the special vocabulary is determined.

Павлова О. Терміни, професіоналізми і номенклатурні знаки (до проблеми класифікації спеціальної лексики) / Ольга Павлова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 620 : Проблеми української термінології. – С. 49–54. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review