Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено синтез нових біологічно активних амінокислотних похідних 2,3- дихлоро-1,4-нафтохінону (β-аланін, L-гістидин і дипептид карнозин). Синтезовані речовини було переведено у водорозчинну форму, а саме натрієві солі. Досліджено гостру токсичність вищевказаних сполук на білих мишах. Synthesed a new biological actives amino acids derivatives of naphtoquinone (β-alanine, L-histidine and dipeptide carnosine) and their sodium's salts. We investigated their degree of intoxication (LD50) in experiment on white mice.

Синтез та дослідження гострої токсичності деяких амінокислотних похідних 2,3-дихлоро-1,4-нафтохінону / А. Ель Ідріссі, І. О. Бринь, Н. Г. Марінцова, Л. Р. Журахівська, О. В. Федорова, В. П. Новіков // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 218–220. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review