До питання про варіантність і нормативність вторинних медичних найменувань

У статті порушено проблему варіантності українських медичних термінів; розглянуто варіантні пари, компонентом яких є вторинна назва; варіанти термінів структуровано за найчастотнішими типами; подано практичні рекомендації щодо унормування варіантності медичної термінології, а також запропоновано принципи відбору нормативної назви із варіантної пари. Problem of Ukrainian medical term variance is raised; two or three variants with component of secondary nomination are considered; term variants are structured by the most frequency types; practical recommendations for normalization in aspect of medical term variance are represented and principles of choosing standard nomination from varieties are proposed in the paper.

Цісар Н. До питання про варіантність і нормативність вторинних медичних найменувань / Наталія Цісар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 648 : Проблеми української термінології. – С. 61–65. – Бібліографія: 15 назв.