Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначені обертові просторові гармоніки магніторушійної сили, додаткові і повні струми в обмотці статора асинхронного двигуна за наявності дефектів у декількох стрижнях короткозамкненої клітки ротора. Are defined the rotate space harmonics of magnetic driving force, additional and full currents in the stator windings of induction motor when the defects are in few bars of rotor squirrel-cage winding.

Модуляція струмів в обмотці статора асинхронного двигуна за наявності дефектів у декількох стрижнях клітки ротора / М. А. Яцун, А. М. Яцун, В. М. Ігнатюк, М. М. Євсюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 170–176. – Бібліографія: 7 назв.