Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Наведено результати експериментів з визначення міцнісних характеристик дискретного комірчастого заповнювача і тришарових пластин з дискретним комірчастим заповнювачем при різноманітних типах навантажень. Заповнювач і зовнішні шари виготовлені з алюмінію. Наведено зовнішній вигляд і основні геометричні розміри дослідного зразка, а також типи випробовувань і кількість зразків, що були задіяні у кожному з експериментів. Описано методику проведення експериментів, показано схеми випробувань. Зображено зруйновані, в ході експерименту, зразки. Наведено числові результати. Подано аналіз результатів і висновки.

Завірохін М. І. Експериментальне визначення міцнісних характеристик дискретного комірчастого заповнювача / М. І. Завірохін // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 68-73. – Бібліографія: 2 назви.