Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі експериментальних і промислових даних процесу окислення циклогексану запропоновано модель хімічних перетворення, які при цьому відбуваються, та розраховано константи витрати сировини та утворення цільових і побічних продуктів для різних каталітичних систем. On the basis of experimental and industrial information of process of oxidization of cyclohexane the model of chemical is offered transformations which take place here, and the constants of expense of raw material and formation of by-products having a special purpose and are expected for different catalytic systems.

Дослідження впливу електронодонорних і електроноакцепторних добавок на механізм окислення циклогексану / В. В. Реутський, Ю. Р. Мельник, П. П. Говорун, В. Л. Скляров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 126-129. – Бібліографія: 4 назви.