Отримані аналітичні вирази для визначення гармонійних складових випрямленої напруги трифазного мостового випрямляча за умови його живлення від несиметричного джерела напруги. Оцінено значення цих гармонійних складових в гранично- допустимих межах зміни несиметрії напруг джерела живлення. This article contains the analytical expressions for determination of constituents of rectify tension of three-phase bridge rectifier on condition of his feed from the asymmetrical source of tension. The estimation of values of these harmonious constituents is executed in the maximum possible scopes of change of asymmetrical of tension source of feed.

Климук П. П. Аналіз гармонійних складових випрямленої напруги трифазного мостового випрямляча за умови його живлення від несиметричного джерела напруги / П. П. Климук, М. Й. Олійник, В. Г. Федишин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 42-46. – Бібліографія: 8 назв.