Наведено приклад геодезичного забезпечення реставраційних робіт історичних споруд на прикладі культурно-музейного комплексу "Мистецький арсенал". Описано технологічну схему геодезичного забезпечення реставрації, наведено нові технічні рішення. Приведено пример геодезического обеспечения реставрационніх работ исторических сооружений на примере культурно-музейного комплекса "Художественній арсенал". Описано технологическая схема геодезического обеспечения реставрации, приведены новые технические решения. In the article make an example of the geodesic providing of restorations works of historical buildings on the example of in a civilized manner-museum complex the "Artistic arsenal" was describe. The flowsheet of conduct of the geodesic is providing of restoration, a was make new technical decisions.

реставраційні роботи, мистецький арсенал

Тіщенко А. Геодезичне забезпечення реставраційних робіт на прикладі культурно - музейного комплексу "Мистецький арсенал" / А. Тіщенко // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 71–74. – Бібліографія: 5 назв.