Запропоновано методику динамічного моделювання сили різання деревини на горизонтальному стрічкопилковому верстаті. The contacts fatigue of teeth active surface in cog-wheels was estimated. The process of surfaces destruction was studied owing analysis of straining state of materials within theory of strength.

Ребезнюк І. Т. Динамічне моделювання сили різання деревини на горизонтальному стрічкопилковому верстаті / І. Т. Ребезнюк, Л. Ф. Дзюба, О. В. Меншикова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 614 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 116-119. – Бібліографія: 4 назви.