Українська видавнича термінологія у 30-х роках ХХ століття

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті описано зміни, яких зазнала українська видавнича термінологія внаслідок випуску “Видавничого термінологічного бюлетеня”. Матеріал дослідження дозволяє стверджувати, що багато українських видавничих термінів було замінено росіянізмами і запозиченими словами.
The article describes changes of Ukrainian publishing terminology, which were caused by publishing the terminological bulletin. The research material allows to state, that a lot of Ukrainian publishing terms were replaced by Russian ones and foreign words.

Процик М. Українська видавнича термінологія у 30-х роках ХХ століття / М. Процик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 159–162.