Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено розподіл потоку електромагнітної потужності в системі просторовий контур зі струмом - провідний півпростір. Проаналізовано вплив різних геометричних факторів на розподіл джерел тепла. Знайдено деякі оптимізаційні розв’язки задач з знаходження конфігурації контурів для забезпечення необхідного характеру розподілу температури. The distribution of electromagnetic flux power in a system with spatial current contours which arranged above the unbounded conducting medium is investigated. The influence of a different geometrical factors to distribution of heat sources is analyzed. Some optimization problems on determination of contours configuration for providing of required character of temperature distribution are solved.

Васецький Ю. М. Конфігурація просторових контурів зі струмом для забезпечення необхідного характеру тепловиділень у провідному середовищі / Ю. М. Васецький, І. Л. Мазуренко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 23–28. – Бібліографія: 4 назви.