Місце виборчих технологій в процесі політичного лідерства

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано особливості застосування виборчих технологій на політичній арені України. Визначено їх місце та роль в процесі політичного лідерства. The peculiarity of realization of the election technologise in the political sphere of the Ukrain have been analized. It’s thrown light upon the place and the role of it in the political leadership process.

Школяр М. Місце виборчих технологій в процесі політичного лідерства / Мар’яна Школяр // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : збірник наукових праць / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 15. – С. 98–103. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review