Критеріальне моделювання якості функціонування розподільних мереж

Наведено аналіз параметрів, які мають враховуватись у критерії якості функціонування розподільних мереж. Пропонується метод його визначення, який ґрунтується на поєднанні теорії марковських процесів та критеріального методу. In the article the analysis of properties to be considered in criterion of function quality of distribution networks is carried out. The method of its determination which is based on integration of Markov processes theory and criterial method is offered.

Комар В. О. Критеріальне моделювання якості функціонування розподільних мереж / В. О. Комар, А. Л. Поліщук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 637 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 35-39. – Бібліографія: 10 назв.