Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено міжнародну співпрацю науковців Інституту геодезії та факультету геодезії та картографії Вищої школи регіональної економіки м. Кутно. Описано международное сотрудничество научных работников Института геодезии и факультета геодезии и картографии Высшей школы региональной экономики г. Кутно. Presented an international collaboration between scientists from Institute of Geodesy and from department of Geodesy and Cartography of High School Regional Economics in Kutno.

конференція, міжнародна співпраця

Співпраця Інституту геодезії та факультету геодезії і картографії Вищої школи регіональної економіки (м. Кутно, Польща) / К. Третяк, К. Смолій, І. Романишин, О. Серант // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 1 (21). – С. 32–33.