Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначені комплексні величини просторових гармонік магніторушійної сили додаткових струмів від дефекту в стрижні короткозамкненої клітки обмотки ротора асинхронного двигуна. Complex value space harmonic of the magnetomotive force at the addit current from the defekt in the bar squirrel-cage rotor winding induction motor has been determined.

Яцун М. А. Просторові гармоніки МРС клітки ротора асинхронного двигуна за наявності дефекту в одному стрижні / М. А. Яцун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 212–216. – Бібліографія: 4 назви.