Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено можливі шляхи синтезу карбоксиметилового естеру 2,3-діоксо-1,2,3,4- тетрагідрохіноксалін-6-тіосульфокислоти. На основі даних віртуального фармакологічного скринінгу (PASS) синтезованих в ході досліджень сполук виявлено перспективні напрямки їх експериментальних біологічних досліджень. The possible ways of synthesis of carboxymethyl ester of 2,3-dioxo-1,2,3,4- tetrahydroquinoxaline-6-thiosulfonic acid have been investigated. On the basis of information of virtual pharmacological screening (PASS) of the compounds synthesized during researches have been found out perspective directions of their experimental biological researches.

карбоксиметиловий естер, перспективні напрямки, carboxymethyl ester, perspective directions

Можливі шляхи синтез у карбоксиметилового естеру 2,3-діоксо-1,2,3,4-тетрагідрохіноксалін-6-тіосульфо-кислоти та прогнозований скринінг фізіологічної активності отриманих під час досліджень сполук / С. В. Василюк, Г. М. Хоміцька, Г. Б. Шиян, В. І. Лубенець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 91-96. – Бібліографія: 12 назв.