Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Теоретично обґрунтована оптимізована функціональна характеристика пристрою захисного вимикання в двопровідних мережах постійного струму, яка забезпечує підвищений рівень безпеки і надійність електропостачання споживачів шляхом зменшення кількості невиправданих вимикань. The in theory grounded is optimized functional description of device of protective shutdown in the two-wire networks of direct-current, which provides enhanceable strength security and reliability of електропостачання of users by diminishing of amount of unjustified shutdowns.

двопровідні мережі постійного струму, омічний опір

Романюк М. В. Оптимізація функціональної характеристики пристрою захисного вимикання в двопровідних мережах постійного струму / М. В. Романюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 666 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 74-80. – Бібліографія: 5 назв.