Thumbnail Image

Національний університет “Львівська політехніка”

Дано порівняльну характеристику алгоритмічних методів вимірювання малих зсувів фаз між гармонічними інфранизько частотними сигналами. Показано, що метод обчислення відношення амплітуд різницевого та сумарного сигналів є найуніверсальнішим і йому потрібно надати перевагу під час застосування. The comparative characteristics of algorithmic methods for measuring small phase shift between the signals of low frequency harmonic are given. It is shown that the method is based on calculating the ratio of the amplitudes difference and the summary signals is the most universal and it should be given preference when applying.

вимірювання фази, похибки, інфранизькі частоти, амплітудні похибки вимірювання фази, Measuring phase, low frequency, harmonic signals, sumo-difference methods, errors, inequality of the amplitudes of signals.

Бучма І. М. Метрологічні характеристики алгоритмічних сумо-різницевих методів вимірювання фазових зсувів / І.М. Бучма, Ю.Г. Винничек // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2013. – № 773 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 16–21. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review