2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подається опис мет одики, алгоритмів та програм розрахунку характ ерист ик обчислювальних систем на основі замкнених ст охаст ичних сіткових моделей. Наведено приклади машинного розв'язання.
Description of the method, algorithms and programs of counting systems char a cteristic calculating on the base of the locked stochastic net models is described in the article. Some examples of machine solve is given.

Лукащук Л. Автоматизація розрахунку характеристик обчислювальних систем на основі замкнених стохастичних сіткових моделей / Л. Лукащук, І. Цмоць, І. Шийка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 33–39. — (Моделювання процесів і систем).