До проблеми термінології в галузі дизайну одягу

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Через панування російськомовного викладу в галузі дизайну одягу (підручники, інформаційні телепередачі, періодика, сайти в їнтернеті) та відсутністю фахових україномовних видань для навчання студентів виникла потреба сформувати відповідну терміне систему і впорядкувати написання запозичень.
Because the Russian language teaching is predominant and there are no expert Ukrainian publications in the field of design of clothes, it is necessary to create appropriate Ukrainian terminology and to codify the English loans.

Грицюк І. До проблеми термінології в галузі дизайну одягу / Ірина Грицюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 380–382. — (Термінологія гуманітарних знань).

Endorsement

Review