Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено математичну модель безконтактного асинхронізованого генератора з каскадним модульованим збуджувачем на базі трифазно-трифазного тиристорного перетворювача частоти з природною комутацією. Модель дозволяє розраховувати електромагнітні процеси у динамічних режимах роботи генератора. A mathematical model of a non - contact asynchronired generator with a cascade modulated exciter on the base of the threephase - threphase direct thyristor transformer of frequency with natural commutation was proposed. His model allows to investigate electromagnetic processes in dynamic rate of generator operation.

Василів К. М. Математична модель безконтактного асинхронізованого генератора з модульованим збуджувачем на базі трифазно-трифазного нульового циклоконвертора / К. М. Василів, О. М. Галіновський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 485 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 20–30. – Бібліографія: 8 назв.