Вплив ПВП на діелектричні властивості склотекстоліту на основі поліефірних смол

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено питомий і поверхневий опір склопластику на основі ПН-1 з використанням проадгезивного додатка біполярного ПВП. Встановлено, що діелектричні властивості склопластику покращуються при виключенні із складу композиції НК. Pated volumetric and surfice resistance of glassplastic on the basis of PN-1 with the application of proadhesios additive of bipolar PVP has been investigated. It has beed determined that dielectric properties of glassplastic are being perfected by exclusion of NC composition from the constitution.

Главацька Т. О. Вплив ПВП на діелектричні властивості склотекстоліту на основі поліефірних смол / Т. О. Главацька, Й. М. Шаповал, О. В. Суберляк // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 65–67.

Endorsement

Review