Thumbnail Image

транспортних потоків в інфокомунікаційних мережах. Докладно описано структуру та принцип роботи з ним. Зазначено сфери застосування та перспективи його подальшого розвитку. A cross-platform application for infocommunication networks modelling and traffic optimization was developed. The structure of an application and principles of work are thoroughly described. Perspectives of its further development and current usage are mentioned.

Дронюк І. Пограмний комплекс для моделювання та керування роботою інфокомунікаційних мереж / І. Дронюк, Р. Кошулінський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 56–60. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review