Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено рівновагу між рідиною та парою в двокомпонентній системі ізобутил -метакрилат – н-бутанол. На основі експериментальних даних побудована діаграма кипіння системи при атмосферному тиску та розраховані коефіцієнти активності компонентів. The vapor-liquid equilibrium for binary system contained isobutyl methacrylate and nbutanol has been investigated. The results of experiments have draw diagram of boiling for binary system at atmospheric pressure and calculated activity coefficient of components.

двокомпонентна система, ізобутил-метакрилат – н-бутанол, атмосферний тиск

Чан Ван Тхань Рівновага рідина-пара у двокомпонентній системі ізобутилметакрилат - Н-бутанол при атмосферному тиску / Чан Ван Тхань, В. В. Сергеєв, Ю.Я. Ван-Чин-Сян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 68-70. – Бібліографія: 6 назв.