Розглянуто ефективність застосування установок стабілізації режиму для дугових сталеплавильних печей змінного струму. Наведені діаграми струмів у елементах такої установки у режимах робочого навантаження та неробочого ходу. Показано, що такі установки дозволяють зменшити динамічну несиметрію режиму, знизити втрати та регулювати потужність для усіх періодів плавлення без перемикання напруги на пічному трансформаторі. A problem of the efficiency of use of regime stabilization devices for AC arc steel melting furnaces. The diagrams of current in the elements of the device at nominal and non-work load are presented. It is shown that the devices allow to limit voltage fluctuations, to decrease rapidly the dynamic regime asymmetry and losses and to control the power for all melting periods without the voltage switching at the furnace transformer.

Турковсъкий В. Показники роботи установок стабілізації режиму у системах електропостачання дугових сталеплавильних печей / В. Турковсъкий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 150–154. – Бібліографія: 8 назв.