Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються причини обмеження ширини смуги робочих частот твердотільних біполярних сенсорних інтегральних схем (ІС). Запропоновані схемно-структурні рішення широкосмугових нелінійних функціонально-синтезуючих перетворювачів. Розроблені перетворювачі дозволяють створювати сенсорні ІС, зокрема фото- чи магнітосенсорні твердотільні ІС, з полосою робочих частот до 1 ГГц. Causes of frequency band limitation in solid-state bipolar sensor integrated circuits (IC) are considered. New circuit solutions of wide-band nonlinear secondary transducers for functional synthesis are proposed. Designed transducers allow to develop sensor integrated circuits with frequency band up to 1 GHz and can be used in photo- and magneto-sensor single-chip devices.

Голяка Р. Л. Широкосмугові функціонально-синтезуючі перетворювачі твердотільних сенсорних інтегральних схем / Р. Л. Голяка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 427 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 31–35. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review