Вплив інфраструктурних елементів на впровадження інновацій в агробізнесі

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано структуру інноваційного процесу в агробізнесі, визначено елементи інноваційної інфраструктури в галузі та розглянуто можливий вплив кожного із них на впровадження інновацій. Визначено ролі, які можуть виконувати елементи інноваційної інфраструктури та запропоновано рольову модель впливу інфраструктурних елементів на активізацію впровадження інновацій. The article gives analysis of innovation process structure in agribusiness, defines elements of innovation infrastructure in this sphere and describes possible influence of each of them at the innovation implementation process. The article defines main roles that can be played by each innovation infrastructure element and proposes the role model of infrastructure elements influence on innovation implementation process.

Мінчук В. М. Вплив інфраструктурних елементів на впровадження інновацій в агробізнесі / В. М. Мінчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 283–288. – Бібліографія: 3 назви.