Розроблено методику побудови розв’язку крайової задачі для нелінійного рівняння з частинними похідними четвертого порядку, яка описує поперечні коливання одновимірного однорідного середовища. Is developed a technique of construction of the decision of a regional task for the nonlinear equation in private derivative of the fourth order, which describes cross of Fluctuations one-dimensional environment.

Сокіл Б. І. Поперечні коливання нелінійно пружного середовища і метод Д’Аламбера у їх дослідженні / Б. І. Сокіл, А. П. Сеник, І. І. Назар, М. Б. Сокіл // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 105-110. – Бібліографія: 7 назв.