Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено зневоднення штучної емульсії Семенівської нафти в присутності нафторозчинного деемульгатора поліестерного типу та встановлено вплив розбавника і його кількості на ефективність руйнування водонафтової емульсії. The process of deaquation of synthetic emulsion of the oil on Semenivska in presence of oil-solvable demulsifier of a polyester type was investigated. The influence of a diluent and its amount on effisiency destruction of oil-in-water emulsion was established.

Ромашко І. С. Вплив кількості та типу розбавника на ефективність зневоднення нафтової емульсії нафторозчинним деемульгатором / І. С. Ромашко, П. І. Топільницький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 135–137. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review