Рідиннофазне окиснення октену-1 І циклооктену

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив бориду ванадію на закономірності рідиннофазного окиснення октену-1 і циклооктену молекулярним киснем. Показано, що характер залежності початкової швидкості окиснення октену-1 і циклооктену від концентрації олефіну відрізняється. Відмінності в закономірностях окиснення пов’язані з процесами комплексоутворення в реакційній суміші. The influence of vanadium diboride on regularities of the liquid-phase oxidation of 1-octene and cyclooctene by molecular oxygen was investigated. It was shown that dependences of initial oxidation rate of 1-octene and cyclooctene on olefin concentration are differ. It is connected with complex formation process in reaction mixture.

рідиннофазне окиснення, октен-1, циклооктен, реакційна суміш

Булгакова Л. В. Рідиннофазне окиснення октену-1 І циклооктену / Л. В. Булгакова, Ю. Б.Трач // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 15-18. – Бібліографія: 13 назв.