Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розроблено структуру бази даних для підприємств, залучених до складу моделі комплексу, інформаційну технологію управління роботою моделі на базі процесного підходу стандартів ISO. A database structure for companies involved to the model composition designed. Information technology management of the complex by standards ISO process approach designed.

інформаційна база, критерії формування, інформаційні технології управління, information base, criterions for forming, information technology for controlling

Ткаченко Н. Інформаційні технології управління інноваційною моделлю складного промислового комплексу / Н.Ткаченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 694 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 286-292. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review