Каталітична олігомеризація олефінвмісної фракції С5

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Встановлено основні закономірності перебігу катіонної олімеризації дієнів та алкенів, які містяться у фракції С5, що одержується піролізом дизельного палива. Запропонований новий ефективний каталізатор процесу - гомогенний комплекс хлориду алюмінію з етилацетатом в органічному розчиннику (ксилолі). The main conformities with a law of catalytic oligomerization of dienes and alkenes contained in C5 fraction have been obtained by pirolysis of Diesel fuel were determined. New effective catalyst of process - homogeneous complex of aluminium cloride with ethylacetate in the organic solvent (xylene) - have been proposed.

Рипка Г. М. Каталітична олігомеризація олефінвмісної фракції С5 / Г. М. Рипка, І. Є. Никулишин, З. Г. Піх // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 155–159. – Бібліографія: 8 назв.