Вимірювання кутів на зображенні

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано метод вимірювання величини кутів на багатоградаційному зображенні з, використанням перетворення Хафа для знаходження аналітичного виразу прямих – сторін кутів. Наведено порівняння ефективності вимірювання кутів запропонованим методом і відомим методом моментів.
The corner measurement method on gray scale image by using Hough transform for analytical representation for corner side is propose. The comparison of corner measurement efficiency of proposed method and known method of moment is make.
Предложен метод измерения величины угла на многоградационном изображении с использованием преобразования Хафа для установления аналитических выражений прямых – сторон улов. Приведено сравнение эффективности измерения улов предложенным методом и известным методом моментов.

Опир Н. Вимірювання кутів на зображенні / Наталія Опир // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 88–94.

Endorsement

Review