Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджуються властивості операторних матриць багатополюсної підсхеми за наявності кратних полюсів їх елементів. The properties of Laplace matrices of a multipole subcircuit in condition of presense of multiple poles of their elements are investigated.

Воробкевич А. Ю. Деякі властивості оиераторних матриць електричної багатополюсної підсхеми за наявності кратних полюсів їх елементів / А. Ю. Воробкевич, М. О. Соколовський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 28–32. – Бібліографія: 4 назви.