Видавництво Львівської політехніки

Доповнено, уточнено та систематизовано результати досліджень паралельного, послідовного, локального та адаптивного t-діагностування для детермінованих моделей діагностування на системному рівні, що завжди генерують симетричний синдром. Запропоновано діагностичні структури для паралельного, послідовного та локального t-діагностування. Запропоновано алгоритми дешифрації синдрому мінімальної складності. Parallel, sequential, adaptive and local t-diagnosis for a certain system-level diagnosis models which always generate deterministic symmetrical syndrome has been researched. Previous researches results were generalized and systematized. Minimal complexity algorithms and related diagnosis structures have been suggested.

t-діагностування, локальне самодіагностування, адаптивне діагностування, моделі діагностики відмов на системному рівні, детермінований симетричний синдром, t-diagnosis, local self-diagnosis, adaptive diagnosis, system-level fault diagnostic models, deterministic symmetrical syndrome

Крамаренко М. Дослідження детермінованих симетричних моделей діагностування на системному рівні / М. Крамаренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 732 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 167-184. – Бібліографія: 15 назв.