Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено фізико-математичну модель розрахунку динаміки температурно-вологісних полів, визначення напруження та деформації під час пресування деревностружкового пакета для змінної дії пресу. Здійснено чисельну реалізацію моделі та проаналізовано вплив тепломасообмінних полів на напруження та деформацію в різні етапи дії пресу. The physico-mathematical model for calculation of the dynamics of thermal and moisture fields and determining of stresses and deformations is presented for variable action of press. The numerical realisation of the model has been done and influences of heat and mass transfer fields on stress and deformation was analysed at different stages of press action.

коефіцієнти теплоємності, атмосферний тиск

Соколовський Я. І. Чисельне моделювання тепломасообмінних і деформаціфйно-релаксаційних полів під час пресування деревностружкових плит / Я. І. Соколовський, О. М. Петрів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 212-219. – Бібліографія: 9 назв.