2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті розглядаються термінологічні елементи терміносистеми навігації. Аналіз і переклад здійснювалися на основі термінів, які утворені за допомогою взаємодії словотвірних процесів конверсії й префіксації.
The article provides certain insights into the terminology from the field of navigation and its translation. The study is restricted to the terms formed with the help of word-building processes of conversion and prefixation.

Руда О. В. Префіксально-конверсивні терміни терміноситеми навігації й способи їх перекладу на українську мову / Ольга Руда // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 538 : Проблеми української термінології. — С. 56–62. — (Термінологія природничих знань).

Endorsement

Review