Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Сьогодні ефективне інформування абітурієнтів про спеціальності та професії значною мірою забезпечується за допомогою сервісів WWW. Описано побудову моделі консолідованого інформаційного ресурсу профорієнтаційної діяльності Національного університету “Львівська політехніка”. Nowadays effective entrants informing on academic specialties and professions is mostly provided by WWW services. The article is devoted consolidated information resource model of Lviv Polytechnic National University career guidance activity.

профорієнтаційна діяльність, консолідований інформаційний ресурс, Національний університет “Львівська політехніка”, інформаційні технології, профорієнтаційний ресурс, vocational activities, consolidated resource, National University "Lviv Polytechnic", information technology, job presentation resource

Сєров Ю. Консолідований інформаційний ресурс профорієнтаційної діяльності Національного університету “Львівська політехніка” / Ю. Сєров, Т. Чорна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 751 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 78–87. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review