Розглянуто математичні та структурні моделі асинхронних двигунів, які побудовані на підставі Г- і Т-подібних однофазних заступних схем. Виконано порівняння з моделлю асинхронного двигуна у фазних координатах. The mathematical and structure models of asynchronous machines based on the Г- and T-like one-phase equivalent circuits are described in this article. The model was compared with the model based on the Park equations.

Костинюк Л. Д. Математичні та структурні моделі асинхронних двигунів, побудованих на основі однофазних заступних схем / Л. Д. Костинюк, В. І. Мороз // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 46-50. – Бібліографія: 7 назв.