Анализ характера ЭДС, вызываемых реакцией якоря в турбогенераторе

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано принцип визначення величини і характеру ЕРС самоіндукції в трифазній обмотці статора машин змінного струму. Задача розв’язується через використання миттєвих значень магнітного потокозчеплення, що отримуються чисельним розрахунком магнітного поля. Цей підхід пропонується як альтернатива непродуктивному і недетермінованому визначенню ЕРС реакції якоря, що прийнятий в класичній теорії електричних машин. Principle of determination of self-induction electromotive force magnitude and behavior in an AC machine three-phase stator is described. The problem is solved with instantaneous magnetic linkage values obtained by means of numerical computation of the stator magnetic field. This approach is recommended as an alternative to nonproductive and nondeterministic armature-reaction electromotive force evaluation adopted in the classical theory of electric machine.

Милых В. И. Анализ характера ЭДС, вызываемых реакцией якоря в турбогенераторе / В. И. Милых, Н. В. Полякова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 487 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 10–17. – Библиография: 9 названий.