Порівняльний аналіз алгоритмів стиснення мовних сигналів

Проведено класифікацію методів стиснення мовних сигналів. Виділено переваги та недоліки кожного методу. Визначено основні характеристики алгоритмів стиснення мовних сигналів, за якими їх проаналізовано. Розглянуто принципи побудови алгоритмів стиснення мови. Окреслено сучасний стан галузі стиснення мовних сигналів та виділено основні напрямки її розвитку. In this paper the classification of speech compression algorithms is performed. The advantages and defects of every compression method are selected. Determined basic characteristics of speech compression algorithms, and conducted their analysis. The principles of speech compression algorithms are considered. Shown modern condition industry of speech compression and chosen guidelines of its development.

Мельник А. О. Порівняльний аналіз алгоритмів стиснення мовних сигналів / А. О. Мельник, Р. П. Шевчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 109-116. – Бібліографія: 25 назв.