Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано математичну модель перехідного процесу, що виникає при розряді ємнісного накопичувача енергії на систему індуктор-струмопровід-пластина. На прикладах розрахунку показано вплив ширини внутрішнього витка та міжвіткового отвору індуктора-струмопровода на розподіл електродинамічних зусиль на поверхні пластини.

Панасенко О. Т. Электродинамические усилия, действующие на пластину в импульсном магнитном поле индуктора-токопровода / О. Т. Панасенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 403 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 120–125. – Библиография: 7 названий.